SEARCH

Projekt Kawiarni

Projekt Kawiarni

„Srebrna Łyżeczka” to kawiarnia z prawdziwie domowymi ciastami i miłą atmosferą. Gdy pierwszy raz usłyszałam o założeniach tego miejsca, od razu zachwyciłam się tym pomysłem. Kawiarnia powstała z miłości do pysznego jedzenia i włoskich podróży. Właścicielka chciała podzielić się z gośćmi smakami, przywiezionymi z daleka oraz rodzinnymi przepisami swojej mamy i babci. W pieczeniu ciast pomaga rodzina, a w każdy deser naprawdę wkładane jest serce.

Praca nad tym projektem była dużą przyjemnością również dlatego, że właścicielka jest wyjątkową osobą i jestem bardzo wdzięczna za to, że zaprosiła mnie do realizacji swojego marzenia. Przed stworzeniem kawiarni nie znałyśmy się wcześniej, Pani Agata trafiła na moje projekty w Internecie. Obdarzyła mnie dużym zaufaniem, zamawiając projekt dla miejsca zlokalizowanego w Katowicach, które widziałam tylko na zdjęciach i planie. Okazało się, że odległość nie jest żadną przeszkodą w stworzeniu wspólnie wyjątkowego miejsca! Kawiarnia miała być miejscem przytulnym, do relaksu w wygodnym fotelu z aromatyczną kawą, na wieczór z przyjaciółmi, rodziną lub biznesowe spotkanie. Projekt obejmował logo, wnętrze, projekt witryny, projekt ogródka kawiarnianego, stronę internetową i indywidualnie zaprojektowaną fototapetę oddającą charakter miejsca i nawiązującą do włoskich podróży.

Kreacja marki, logo, wnętrze: Maja Drążkowska-Narloch, współpraca w tworzeniu mebli barowych: Aldona Picheta, współpraca przy realizacji strony internetowej: Daniel Jadczak

You May Also Like

1 Comment

  • Wojciech Majchrzak 22 lutego 2021 10:43

    Piękne zdjęcia i cudowny wpis!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.